STAVEBNÍ KNIHOVNA DEK

SPUSTIT

Stavební knihovna obsahuje komplexní databázi materiálů, skladeb a stavebních výrobků. Obsahuje produkty DEK a mnoha dalších výrobců. Databázi je možné využívat přes webové rozhraní nebo po instalaci doplňku přímo z 3D CAD SW Archicad, Revit nebo Allplan. 
 
Program je ZDARMA. Pro užívání programu je potřeba se přihlásit do DEKSOFT (účtem DEKSOFT, DEKPARTNER, ÚRS nebo BIM PLATFORMA DEK)

Webové rozhraní

Stavební knihovnu DEK je možné otevřít z hlavičky webu www.deksoft.eu. Přímý odkaz pro otevření knihovny je ZDE.

Využití Stavební knihovny DEK pro BIM projektování

Projektanti využívající programy Archicad, Revit nebo Allplan si mohou stáhnout a nainstalovat doplněk Stavební knihovna DEK (plugin) pro tyto programy. Pak mohou Stavební knihovnu DEK otevírat přímo ze svého CAD programu a mohou produkty ze Stavební knihovny DEK přímo vkládat do modelu. Další informace o doplňku a také instalátor doplňku naleznete ZDE.

Využití Stavební knihovny DEK pro 2D projektování

Projektanti využívající program Cadkon si mohou stáhnout a nainstalovat doplněk Stavební knihovna DEK (plugin) pro tento program. Pak mohou Stavební knihovnu DEK otevírat přímo z Cadkonu a mohou produkty ze Stavební knihovny DEK přímo vkládat do modelu. Další informace o doplňku a také instalátor doplňku naleznete ZDE.
Projektanti využívající jiné 2D CAD programy mohou využít pro export dat ze Stavební knihovny DEK program STANDARDY MATERIÁLŮ. Stačí vyhledat u vybraného materiálu nebo skladby odkaz "Standardy materiálů". Po kliknutí na odkaz se otevře program STANDARDY MATERIÁLŮ, z něhož je následně možné vytvořit export do formátů DOC, XLS, PDF a DXF.

Představení Stavební knihovny DEK