Deaktivace účtu DEKPARTNER

Tato stránka je určena pro uživatele, kteří se zaregistrovali do programu DEKPARTNER, přihlašují se přes účet DEKPARTNER do DEKSOFTU a správce programu DEKPARTNER jejich účet DEKPARTNER deaktivoval. Uživatelé se tedy nemohou přihlásit do DEKSOFTU.

Důvody deaktivace účtu DEKPARTNER

Správce programu DEKPARTNER provádí kontrolu zaregistrovaných uživatelů, zda splňují podmínky programu DEKPARTNER a deaktivuje ty, kteří podmínky nesplňují. Nejčastějším důvodem deaktivace účtu DEKPARTNER je, že uživatel není studentem stavebního oboru, projektantem pozemních staveb nebo architektem.

Pokud byl Váš účet deaktivován a Vy s touto deaktivací nesouhlasíte, obraťte se prosím na kontakty uvedené na stránkách www.dekpartner.cz. V případě, že Vám bude účet opět aktivován, můžete se nadále přihlašovat přes účet DEKPARTNER i do DEKSOFTU.

Pokračování v DEKSOFTU

Pokud nebudete nadále členem programu DEKPARTNER, ale chcete i nadále používat programy DEKSOFT, můžete si ke svému účtu vygenerovat nové přihlašovací údaje DEKSOFT. Poté se již nebudete do DEKSOFTU přihlašovat přes záložku DEKPARTNER, ale přes záložku DEKSOFT. Všechny Vaše licence k programům DEKSOFT i všechny Vaše soubory jsou na Vašem účtu samozřejmě zachovány.

Vygenerování přihlašovacích údajů DEKSOFT.