Program DEKPARTNER

Základní informace o programu DEKPARTNER

Program provozuje firma DEK a.s. Cílem programu DEKPARTNER je technicky podporovat partnery, kteří aktivně používají vyspělé materiály a progresivní technická řešení firmy DEK a.s. Účastníci programu DEKPARTNER mají snadný přístup nejen k technické podpoře, ale také k projekčním a expertním službám skupiny DEK. V rámci spolupráce může také DEKPARTNER získat od firmy DEK a.s. tzv. body DEKPARTNER, za které může čerpat další výhody. Podrobnosti k programu DEKPARTNER jsou na stránce www.dekpartner.cz.

Členství v programu DEKPARTNER

Členem programu DEKPARTNER může být pouze:

Pokud se do programu DEKPARTNER zaregistruje osoba, která výše uvedené nesplňuje, může správce programu DEKPARTNER účet této osoby deaktivovat a může tak přijít o přístup k programům.

Přihlašování DEKPARTNERŮ do DEKSOFT

DEKPARTNER nemusí provádět registraci nového uživatele na tomto webu v případě, že se rozhodne využívat naše výpočetní programy. Stačí, aby v sekci Přihlášení zvolil způsob ověření DEKPARTNER a zadal přihlašovací údaje ke svému účtu DEKPARTNER.


Účet na tomto webu se mu tímto automaticky zřídí. Stejným způsobem je pak možné se do webu přihlašovat. Výhodou je, že DEKPARTNER užívá stejné přihlašovací jméno a heslo jako na webu www.dekpartner.cz.