Semináře, školení, webináře

Na tomto místě nabízíme účast na odborných webinářích v rámci vzdělávacího systému DEKSOFT ŠKOLA, pravidelných podzimních seminářích DEKSOFT a také na školeních našich programů formou prezenční i online.  


DEKSOFT ŠKOLA (odborné webináře)

webinar

Vzdělávací systém DEKSOFT ŠKOLA obsahuje celoroční pásmo více než 20ti odborných webinářů na různá témata. 

Na své si přijdou energetičtí specialisté, které čekají velké 6-ti hodinové energetické webináře (za které dostanou body od SEI) i několik dalších přibližně hodinových webinářů s energetickými tématy. Zajímavé webináře jsou připraveny i pro projektanty a specialisty různých oborů.

Semináře DEKSOFT

seminar

Na seminářích DEKSOFT neškolíme jednotlivé programy. Na seminářích Vás informujeme o novinkách v DEKSOFTU za poslední rok, připravovaných nebo plánovaných změnách v legislativě a normotvorbě nebo dotačních programech. Zařazujeme odborná témata z oblastí BIM, Energetická náročnost budov, Tepelná ochrana budov atd. Semináře pořádáme pravidelně od roku 2014 na několika městech České republiky. V roce 2016 a 2017 jsme uspořádali semináře DEKSOFT také na Slovensku. V roce 2020 proběhli semináře online.   

Školení programů DEKSOFT

skoleni

Nabízíme prezenční i online školení jednotlivých programů DEKSOFT.  Školení jsou zpravidla určena pro menší skupiny osob. Je na nich dostatečný prostor pro dotazy a individuální přístup a podrobné seznámení se s našimi programy. 

V roce 2020 jsme uspořádali školení všech našich programů formou hodinových webinářů. Všechna školení můžete shlédnout i ze záznamu v archivu webinářů.