Aktuálně vypsaná školení

Nabízíme prezenční i online školení jednotlivých programů DEKSOFT.  Školení jsou zpravidla určena pro menší skupiny osob. Je na nich dostatečný prostor pro dotazy a individuální přístup a podrobné seznámení se s našimi programy.

V roce 2020 jsme uspořádali školení všech našich programů formou cca hodinových webinářů. Všechna školení můžete shlédnout ze záznamu v archivu zde


Školení DesignBuilder - Den 1 - Tvorba 3D modelu 20.10.2022 09:00  8/15

Základní školení práce v programu DesignBuilder nabízí jedinečnou možnost naučit se v průběhu dvou dnů základy práce v programu pro výpočty dynamických simulací budov.

Již po prvním dni bude účastník schopen vytvořit 3D model objektu pro použití v následujícím dni školení a provést jeho export pro možnost automatického načtení do programu Deksoft Energetika, ve kterém lze následně zpracovat dokument PENB.

V případě účasti na obou dnech školení je potřeba se přihlásit na každý den samostatně.

Místo konání: Tiskařská 257/10, 10800 Praha 10 – Malešice
Cena: 5000 Kč bez DPH
(6050Kč vč.DPH)
Podrobnosti v PDF: POZVÁNKA
Školení DesignBuilder - Den 2 - Základy dynamické simulace 21.10.2022 09:00  6/15

Základní školení práce v programu DesignBuilder nabízí jedinečnou možnost naučit se v průběhu dvou dnů základy práce v programu pro výpočty dynamických simulací budov.

Po skončení druhého dne bude účastník schopen provést výpočty pro stanovení potřebného výkonu zdroje tepla a chladu, provést dynamickou simulaci pro stanovení předpokládaných spotřeb energií, nebo posoudit teplenou pohodu a letní tepelnou stabilitu.

V případě účasti na obou dnech školení je potřeba se přihlásit na každý den samostatně.

Místo konání: Tiskařská 257/10, 10800 Praha 10 – Malešice
Cena: 5000 Kč bez DPH
(6050Kč vč.DPH)
Podrobnosti v PDF: POZVÁNKA
Školení - Práce v programu ENERGETIKA 01.11.2022 09:00  35/50
Celodenní energetický webinář - Práce v programu ENERGETIKA 6.0.7. - verze dle nové vyhlášky 264/2020 Sb. Ukázka vytvoření průkazu energetické náročnosti budovy (PENB) a další. Školení je určeno zejména pro energetické specialisty, ale i pro projektanty, kteří se ve své praxi setkávají s průkazy energetické náročnosti budovy, energetickými audity či posudky. Školení je připraveno tak, aby bylo přínosné pro ty, kteří s aplikací nemají žádné zkušenosti i pro ty, kteří již aplikaci používají. Bude prostor pro dotazy.
Webinář je zařazen do akci celoživotního vzdělávání (číslo akce 244), počet kreditů 3, podmínka přidělení kreditů je sledování celého webináře online. Nezapomeňte vyplnit Vaše číslo oprávnění a zapsat si akci do ENEXu.
Místo konání: online - webinář
Cena: 2000 Kč bez DPH
(2420Kč vč.DPH)

Formulář přihlášení na školení

Pokud chcete uplatnit slevu pro držitele licence programu ŠKOLA, případně chcete pro platbu použít platbu body z konta DEKPARTNER, je potřeba se nejprve přihlásit.
 *  *
 *  *  
 
 *  *  *  *
 
 

CELKEM bez DPH -
     
 
 
 
Poskytnutí Vámi zadaných osobních údajů je dobrovolné. Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat výlučně pro zpřístupnění obsahu našich webových stránek a nabídky produktů a služeb naší společnosti a nebudeme je předávat žádným třetím osobám ani předávat mimo území EU. Správcem osobních údajů je společnost DEKPROJEKT s.r.o., IČ: 27642411, se sídlem: Tiskařská 257/10, 108 00 Praha 10, zpracování osobních údajů je prováděno pro účely přímého marketingu v souladu s článkem 6 odst. 1 písm. f) nařízení GDPR. Vaše Osobní údaje budou k tomuto účelu zpracovávány po dobu neurčitou, do vznesení námitky proti zpracování v souladu s čl. 21 odst. 3 nařízení GDPR. Jako subjekt údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu nebo výmaz a právo vznést námitku proti zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování, Vaše údaje nebudou pro účely přímého marketingu nadále zpracovávány a nebudou Vám zasílány další nabídky a pozvánky.