Aktuálně vypsaná školení

Nabízíme prezenční i online školení jednotlivých programů DEKSOFT.  Školení jsou zpravidla určena pro menší skupiny osob. Je na nich dostatečný prostor pro dotazy a individuální přístup a podrobné seznámení se s našimi programy. V roce 2020 jsme uspořádali školení všech našich programů formou hodinových webinářů. Všechna školení můžete shlédnout i ze záznamu v archivu webinářů. 

 V novém vzdělávacím systému DEKSOFT ŠKOLA máme pro rok 2021 připraveno mnoho zajímavých témat.


Školení - Práce v programu ENERGETIKA 01.11.2022 09:00  48/50
Celodenní energetický webinář - Práce v programu ENERGETIKA 6.0.7. - verze dle nové vyhlášky 264/2020 Sb. Ukázka vytvoření průkazu energetické náročnosti budovy (PENB) a další. Školení je určeno zejména pro energetické specialisty, ale i pro projektanty, kteří se ve své praxi setkávají s průkazy energetické náročnosti budovy, energetickými audity či posudky. Školení je připraveno tak, aby bylo přínosné pro ty, kteří s aplikací nemají žádné zkušenosti i pro ty, kteří již aplikaci používají. Bude prostor pro dotazy.
Webinář je zařazen do akci celoživotního vzdělávání (číslo akce 244), počet kreditů 3, podmínka přidělení kreditů je sledování celého webináře online. Nezapomeňte vyplnit Vaše číslo oprávnění a zapsat si akci do ENEXu.
Místo konání: online - webinář
Cena: 2000 Kč bez DPH
(2420Kč vč.DPH)

Formulář přihlášení na školení

Pokud chcete uplatnit slevu pro držitele licence programu ŠKOLA, případně chcete pro platbu použít platbu body z konta DEKPARTNER, je potřeba se nejprve přihlásit.
 *  *
 *  *  
 
 *  *  *  *
 
 

CELKEM bez DPH -
     
 
 
 

CELKEM bez DPH (po aktualizaci výhod) -
Poskytnutí Vámi zadaných osobních údajů je dobrovolné. Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat výlučně pro zpřístupnění obsahu našich webových stránek a nabídky produktů a služeb naší společnosti a nebudeme je předávat žádným třetím osobám ani předávat mimo území EU. Správcem osobních údajů je společnost DEKPROJEKT s.r.o., IČ: 27642411, se sídlem: Tiskařská 257/10, 108 00 Praha 10, zpracování osobních údajů je prováděno pro účely přímého marketingu v souladu s článkem 6 odst. 1 písm. f) nařízení GDPR. Vaše Osobní údaje budou k tomuto účelu zpracovávány po dobu neurčitou, do vznesení námitky proti zpracování v souladu s čl. 21 odst. 3 nařízení GDPR. Jako subjekt údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu nebo výmaz a právo vznést námitku proti zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování, Vaše údaje nebudou pro účely přímého marketingu nadále zpracovávány a nebudou Vám zasílány další nabídky a pozvánky.