Dekpartneři

Spolupracujeme s programem DEKPARTNER firmy Stavebniny DEK a.s. Nabízíme výhody pro DEKPARTNERY.

O programu DEKPARTNER

Program provozuje firma DEK a.s. Cílem programu DEKPARTNER je technicky podporovat partnery, kteří aktivně používají vyspělé materiály a progresivní technická řešení firmy DEK a.s. Účastníci programu DEKPARTNER mají snadný přístup nejen k technické podpoře, ale také k projekčním a expertním službám skupiny DEK. V rámci spolupráce může také DEKPARTNER získat od firmy DEK a.s. tzv. body DEKPARTNER, za které může čerpat další výhody. Podrobnosti k programu DEKPARTNER jsou na stánce www.dekpartner.cz.


Výhody pro Dekpartnery v rámci DEKSOFTU

DEKPARTNEŘI registrovaní na www.dekpartner.cz mohou na tomto webu získat programy a vybrané služby za zvýhodněné ceny. K platbě za licence programů a za vybrané služby také mohou DEKPARTNEŘI využít své body DEKPARTNER.


TEPELNÁ TECHNIKA 1D, DUTINA a AKUSTIKA zdarma

Společnost Stavebniny DEK zajistila pro období 1.1.2015 - 31.12.2017 pro každého projektanta nebo architekta registrovaného v programu DEKPARTNER kompletní balíček aplikací pro posuzování skladeb ZDARMA. Nastavení oprávnění funguje zcela automaticky. Stačí se přihlásit do DEKSOFTu jako DEKPARTNER a oprávnění je přiděleno.STANDARDY MATERIÁLŮ a HYDROIZOLACE zdarma

Společnost Stavebniny DEK umožňuje každému projektantovi nebo architektovi registrovanému v programu DEKPARTNER využívat ZDARMA programy STANDARDY MATERIÁLŮ a HYDROIZOLACE. Oprávnění funguje zcela automaticky. Stačí se přihlásit do DEKSOFTu jako DEKPARTNER a kliknout na spuštění programu STANDARDY MATERIÁLŮ nebo HYDROIZOLACE. Dojde k přesměrování na stránky www.dekpartner.cz, kde program můžete spustit.


Přihlašování Dekpartnerů

DEKPARTNER nemusí provádět registraci nového uživatele na tomto webu v případě, že se rozhodne využívat naše výpočetní aplikace. Stačí, aby v sekci Přihlášení zvolili volbu DEKPARTNER a zadal přihlašovací údaje ke svému účtu DEKPARTNER.


Účet na tomto webu se mu tímto automaticky zřídí. Stejným způsobem je pak možné se do webu přihlašovat. Výhodou je, že DEKPARTNER užívá stejné přihlašovací jméno a heslo jako na webu www.dekpartner.cz

DEKPARNEŘI, kteří se na webu DEKSOFT standardně zaregistrovali a nepoužívají tedy přihlašování přes DEKPARTNER nemusí zoufat, o své výhody nepřicházejí - viz dále odstavec uplatnění výhod. Pokud je toto Váš případ a chcete si přihlašování do DEKPARTNER a do DEKSOFT sjednotit, pak nás kontaktujte na info@stavebni-fyzika.cz. Veškerá Vaše nastavení, licence i soubory Vám převedeme pod Váš účet DEKPARTNER. Můžete nás také kontaktovat v případě, že máme 2 účty - jeden DEKPARTNER a jeden standardní. Můžeme Vám oba účty spojit do jednoho, samozřejmě se všemi soubory a licencemi. 


Uplatnění výhod

NÁKUP LICENCE ZA ZVÝHODNĚNOU CENU
Při nákupu licence vše funguje zcela automaticky. Pokud se přihlásíte jako DEKPARTNER, pak se Vám bude v objednávce automaticky zobrazovat zvýhodněná cena.

OBJEDNÁVKA SLUŽEB ZA ZVÝHODNĚNOU CENU
Každý objednávkový formulář služby, kde je možné objednávat za zvýhodněnou cenu, obsahuje zaškrtávací pole DEKPARTNER. Po výběru volby DEKPARTNER se objeví přihlašovací údaje DEKPARTNER pro ověření. Pokud jsou správně vyplněny zobrazí se po stisknutí tlačítka přepočítat cenu cena zvýhodněná. DEKSOFT

PROFESIONÁLNÍ PROGRAMY PRO STAVEBNICTVÍ