Semináře 2020

V letošním roce jsme naplánovali semináře DEKSOFT ve dvou městech, v Praze a Olomouci. Semináře budou zaměřeny zejména na energetickou náročnosti budov podle nové vyhlášky 264/2020 Sb. Představíme novou verzi programu ENERGETIKA 6.0.0., dotační programy v době nové vyhlášky, nejčastější dotazy z technické podpory, atd. Dostane se i na novinky v ostatních programech DEKSOFT, včetně BIM řešení DEK, které neustále rozvíjíme.

 

Pro letošní rok jsme bohužel nuceni naše tradiční podzimní semináře přesunout do online prostředí webináře.

Po zaplacení Vám bude zaslán jedinečný odkaz na webinář. 

 

Pro připsání kreditů v ENEX na naše akce, prosím kontaktujte přímo SEI (vzdelavani@cr-sei.cz) Prezenční listiny jsme na SEI již zaslali. 


Zatím nejsou vypsány žádné semináře.

Registrace

Výběr školení / semináře
Kontaktní údaje

Pokud jste přihlášen/a na tomto webu, některé údaje se Vám automaticky vyplní z Vašeho profilu.

Sleva na objednávku
Fakturační údaje


Počet účastníků


Poskytnutí vámi zadaných osobních údajů je dobrovolné. Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat výlučně pro zpřístupnění obsahu našich webových stránek a nabídky produktů a služeb naší společnosti a nebudeme je předávat žádným třetím osobám ani předávat mimo území EU. Správcem osobních údajů je společnost DEKPROJEKT s.r.o., IČ: 27642411, se sídlem: Tiskařská 10/257, 108 28 Praha 10, zpracování osobních údajů je prováděno pro účely přímého marketingu v souladu s článkem 6 odst. 1 písm. f) nařízení GDPR. Vaše Osobní údaje budou k tomuto účelu zpracovávány po dobu neurčitou, do vznesení námitky proti zpracování v souladu s čl. 21 odst. 3 nařízení GDPR. Jako subjekt údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu nebo výmaz a právo vznést námitku proti zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování, Vaše údaje nebudou pro účely přímého marketingu nadále zpracovávány a nebudou Vám zasílány další nabídky a pozvánky.

Zatím nejsou vypsány žádné semináře.