+
Způsob ověření
Uživatelské jméno
Heslo
  Vytvořit účet Zapomenuté heslo

NEBO
 

Níže jsou uvedeny některé rady, které Vám mohou pomoci problém s přihlášením odstranit.V případě, že Vám nepomohou, kontaktujte nás na email info@deksoft.eu.

Přihlašujete se na správném místě?

Do DEKSOFTU se může přihlásit dvěma způsoby:

  1. přes uživatelské jméno a heslo zvolené při registraci na stránkách DEKSOFT
  2. přes uživatelské jméno a heslo z programu DEKPARTNER (www.dekpartner.cz)

Zkontrolujte prosím, zda se přihlašujete na odpovídající záložce.

Zapomněli jste heslo?

Pokud jste se registrovali na stránkách DEKSOFT, můžete si zapomenuté přihlašovací údaje nechat vygenerovat na tomto odkazu.

Pokud se přihlašujete přes účet DEKPARTNER, je nutné si své přihlašovací údaje obnovit na stránkách www.dekpartner.cz.

Používáte vhodný webový prohlížeč

Pro práci v samotných aplikacích doporučujeme internetové prohlížeče Mozilla Firefox, Google Chrome, Apple Safari a Opera. V ostatních prohlížečích včetně Internet Explorer nemusí aplikace fungovat správně (podrobnosti zde). Stejné doporučení ohledně prohlížečů platí i pro ostatní úkony na tomto webu, tedy včetně registrace a přihlašování

Zkuste smazat historii procházení internetu

Zkuste smazat historii procházení internetu a zkuste se přihlásit znovu. Dělá se to tak, že

Účet DEKPARTNER byl deaktivován

Pokud Vám bylo při přihlášení přes záložku DEKPARTNER oznámeno, že byl Váš účet DEKPARTNER deaktivován klikněte na tento odkaz. Můžete se zde dočíst o možných důvodech deaktivace i postup pro odstranění problému.  

Nelze se přihlásit přes DEKPARTNER z jiného důvodu

Pokud se Vám nedaří přihlásit na záložce DEKPARTNER z jiného než výše popsaného důvodu (např. z důvodu výpadku databáze DEKPARTNER), můžete si na tomto odkazu vytvořit přístup do DEKSOFT přes záložku DEKSOFT. Po vygenerování nových přístupových údajů pro záložku DEKSOFT neztrácíte možnost přístupu s původními přihlašovacími údaji pro program DEKPARTNER přes záložku DEKPARTNER. Po odstranění problémů s přihlášením přes záložku DEKPARTNER doporučujeme návrat k přihlašování přes DEKPARTNER.