DEKSOFT ŠKOLA 2021

Banner DEKSOFT ŠKOLA

Připravili jsme pro Vás nový vzdělávací systém DEKSOFT ŠKOLA. Celoroční pásmo více než 20ti odborných webinářů na různá témata a nový program ŠKOLA. Začali jsme úvodním webinářem 24.3.2021 a jeho záznam můžete zhlédnout zde nebo v programu ŠKOLA.

Na své si přijdou energetičtí specialisté (body SEI), projektanti i další odborná veřejnost. Tyto webináře jsou určeny nejenom uživatelům DEKSOFT.

Seznam webinářů, na které jste přihlášeni, včetně informace o zaplacení najdete v "MŮJ ÚČET" (na stránce DEKSOFT vpravo nahoře.

Webináře jsou vysílány přes platformu GoToWebinar - více informací, požadavky a FAQ najdete zde

Unikátní odkaz na webinář je vázán na email, proto prosím nepoužívejte obecné firemní emaily. Odkaz je zaslán až po připsání platby na účet.


Momentálně nejsou vypsány žádné webináře.

Formulář přihlášení na webinář

Pokud chcete uplatnit slevu pro držitele licence programu ŠKOLA, případně chcete pro platbu použít platbu body z konta DEKPARTNER, je potřeba se nejprve přihlásit.
 *  *
 *  *  
 
 *  *  *  *
 
 

CELKEM bez DPH -
     
 
 
 

CELKEM bez DPH (po aktualizaci výhod) -
Poskytnutí Vámi zadaných osobních údajů je dobrovolné. Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat výlučně pro zpřístupnění obsahu našich webových stránek a nabídky produktů a služeb naší společnosti a nebudeme je předávat žádným třetím osobám ani předávat mimo území EU. Správcem osobních údajů je společnost DEKPROJEKT s.r.o., IČ: 27642411, se sídlem: Tiskařská 257/10, 108 00 Praha 10, zpracování osobních údajů je prováděno pro účely přímého marketingu v souladu s článkem 6 odst. 1 písm. f) nařízení GDPR. Vaše Osobní údaje budou k tomuto účelu zpracovávány po dobu neurčitou, do vznesení námitky proti zpracování v souladu s čl. 21 odst. 3 nařízení GDPR. Jako subjekt údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu nebo výmaz a právo vznést námitku proti zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování, Vaše údaje nebudou pro účely přímého marketingu nadále zpracovávány a nebudou Vám zasílány další nabídky a pozvánky.