Školenie programov DEKSOFT

Nižšie uvádzame zoznam aktuálne vypísaných školení. Zelené číslo udáva počet zostávajúcich voľných miest. Prihlásenie na konkrétne školenie je možné pomocou formuláru v pravej časti.

Všetky semináre sú z dôvodu epidemiologickej situácie presunuté do online formátu - Webináre. Školenia sú prezentované cez GoToWebinar. Po zaplatení Vám príde email s odkazom na webinár. Pokiaľ Vám email nedôjde, pozrite sa prosím do spamu.

 


Zatím nejsou vypsána žádná školení.

Registrace

Výběr školení / semináře
Kontaktní údaje

Pokud jste přihlášen/a na tomto webu, některé údaje se Vám automaticky vyplní z Vašeho profilu.

Sleva na objednávku
Fakturačné informácie


Počet účastníků


Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti DEKPROJEKT s.r.o. použít vaše osobní údaje za účelem zpřístupnění programů a služeb DEKSOFT a za účelem zasílání sdělení souvisejících s programy a službami DEKSOFT až do doby odvolání souhlasu. Při zpracování osobních údajů postupujeme v souladu se zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ev. zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích. Podrobnosti najdete v licenčních podmínkách DEKSOFT. Poskytnutí souhlasu s užitím osobních údajů k výše uvedenému účelu je dobrovolné a poskytnutý souhlas je možné kdykoliv odvolat.

Zatím nejsou vypsána žádná školení.