Webináře SR

Na tomto místě jsou aktuálně vypsané webináře pro uživatele DEKSOFT na Slovensku (další webináře DEKSOFT jsou vypsány zde). Webináře provozujeme přes GoToWebinar. U jednotlivých webinářů najdete odkaz na registrační formulář. Pro přihlášení na webinář stačí vyplnit Vaše jméno a emailovou adresu. Po odeslání registračního formuláře Vám přijde email s odkazem na webinář. Pokud Vám email nedojde, podívejte se prosím do spamu - potvrzení chodí z emailu customercare@gotowebinar.com. Z tohoto registračního emailu je možné provést i odhlášení, pokud se nakonec nebudeme moci online webináře zúčastnit.


Momentálně nejsou vypsány žádné webináře.

Formulář přihlášení na webinář

Pokud chcete uplatnit slevu pro držitele licence programu ŠKOLA, případně chcete pro platbu použít platbu body z konta DEKPARTNER, je potřeba se nejprve přihlásit.
 *  *
 *  *  
 
 *  *  *  *
 
 

CELKEM bez DPH -
     
 
 
 

CELKEM bez DPH (po aktualizaci výhod) -
Odesláním tohoto formuláře udělujete souhlas společnosti DEKPROJEKT s.r.o. použít vaše osobní údaje za účelem zpřístupnění programů a služeb DEKSOFT a za účelem zasílání sdělení souvisejících s programy a službami DEKSOFT až do doby odvolání souhlasu. Při zpracování osobních údajů postupujeme v souladu se zákonem 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, ev. zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích. Podrobnosti najdete v licenčních podmínkách DEKSOFT. Poskytnutí souhlasu s užitím osobních údajů k výše uvedenému účelu je dobrovolné a poskytnutý souhlas je možné kdykoliv odvolat.