ŠKOLA

SPUSTIT

Program ŠKOLA je přehledné uložiště všech webinářů a dokumentů zařazených do vzdělávacího systému DEKSOFT ŠKOLA. 

Základní informace

Program ŠKOLA obsahuje přehledně uložené webináře zařazené v novém vzdělávacím systému DEKSOFT ŠKOLA. Uživatel si je tak může kdykoliv a kdekoliv přehrát znovu. Přehled aktuálně vypsaných webinářů naleznete zde.

Témata na rok 2022 již připravujeme. Vaše podněty můžete poslat buď na email  info@deksoft.eu nebo můžete vyplnit formulář.

Pro držitele licence programu ŠKOLA je většina vypsaných online webinářů ZDARMA a na ty celodenní výrazná sleva. Přehled webinářů pro rok 2021 ke stažení zde.

Pokud se účastník, který vlastní platnou licenci programu ŠKOLA, nechce nebo nemůže zúčastnit online vysílání, nemusí se na jednotlivé webináře přihlašovat. Po skončení online vysílání bude webinář uložen v programu ŠKOLA a účastník si ho může zhlédnout kdykoliv. Vyjímkou jsou velké celodenní energetické webináře za kredity SEI - tam je podmínka pro udělení kreditů povinnost sledovat celý webinář online. 

V programu ŠKOLA jsou zařazeny jak odborné webináře, tak odborné prezentace nebo další potřebné dokumenty nejenom pro uživatele ostatních programů DEKSOFT. Všechny dokumenty lze filtrovat podle typu, oboru, datumu nebo fulltextovým vyhledáváním.

Program je možné zakoupit standardně ze záložky CENÍK

Ukázka programu

 

Představení vzdělávacího systému DEKSOFT ŠKOLA

Nový vzdělávací systém DEKSOFT ŠKOLA se skládá z celoročního pásma více jak 20-ti odborných webinářů a programu ŠKOLA.