BIM řešení a rychlé ocenění

Základem BIM řešení program STAVEBNÍ KNIHOVNA DEK. Program zahrnuje webové rozhraní databáze materiálů, skladeb a stavebních výrobků. Projektanti používající programy ARCHICAD a REVIT si mohou nainstalovat doplněk (plugin), mohou otevírat databázi přímo z ARCHICADU a REVITU a vybrané produkty vkládat přímo do modelu.

  

RYCHLÉ OCENĚNÍ

Program pro stanovení ceny stavby ve fázi popisu stavebního záměru.


STAVEBNÍ KNIHOVNA DEK

Stavební knihovna obsahuje komplexní databázi materiálů, skladeb a stavebních výrobků. Databáze je aktualizována a rozšiřována, aby reflektovala trendy na stavebním trhu. Obsahuje produkty DEK a mnoha dalších výrobců. Databázi je možné využívat přes webové rozhraní. Zde je možné produkty vyhledávat za pomoci různých filtrů nebo formou fulltextového vyhledávání. Projektanti pracující v 3D CAD SW si mohou stáhnout a nainstalovat doplněk (plugin) pro programy Archicad a Revit. Pak mohou databázi otevírat přímo z těchto programů a mohou produkty z databáze přímo vkládat do modelu. Projektanti pracující ve 2D vkládají produkty do svých projektů pomocí programu STANDARDY MATERIÁLŮ.


BIM PLATFORMA DEK

Základní funkcí aplikace je vizualizace 3D modelu budovy ve formátu IFC. 


STANDARDY MATERIÁLŮ

Program Standardy materiálů umožňuje jednoduše zobrazit a exportovat specifikaci všech použitých materiálů ve skladbách stavebních konstrukcí.