ZÁKLADNÍ PROVĚŘENÍ

SPUSTIT

zakladni provereni Program ZÁKLADNÍ PROVĚŘENÍ je určen zejména pro realitní makléře, ale také pro zájemce o nákup konkrétní nemovitosti. Program je založen na metodice NEMOPAS a umožňuje identifikovat rizika spojená s konstrukčním řešením domu, jeho stářím a jeho polohou.

Program je možno vyzkoušet na 14 dní zdarma (více info ZDE).

Základní informace

Program ZÁKLADNÍ PROVĚŘENÍ je určen zejména pro realitní makléře, ale také pro zájemce o nákup konkrétní nemovitosti. Program je založen na metodice NEMOPAS a umožňuje identifikovat rizika spojená s konstrukčním řešením domu, jeho stářím a jeho polohou. Všechna potenciální rizika technických poruch jsou vysvětlena a jsou doporučeny základní diagnostické metody, jak na objektu dané riziko při prohlídce objektu zhodnotit.

Práce v programu

V prvním kroku je potřeba vybrat, zda chcete provést základní prověření rodinného domu nebo bytu. Na základě Vašeho výběru se vygenerují jednoduché otázky, na které odpovíte ANO/NE. Jedná se například o otázky: Má dům sklep?, Jsou v domě klenbové stropy?, Má dům dřevěné trámové stropy? apod. Otázky jsou sestaveny tak, aby bylo možné na základě Vašich odpovědí identifikovat rizika technického stavu objektu. Popis jednotlivých rizik a doporučení, na co si dát při průzkumu objektu pozor, jsou součástí výstupu v PDF. Tento výstup si můžete zobrazit, uložit na disk nebo nechat zaslat na email.  

Příklad zhodnoceného rizika: